Adıyaman’da yetim öğrencilerle sinema keyfi
Adıyaman İHH İnsani Yardım Derneği, şehirde hamiliğini üstlendiği yetim çocuklara karne hediyesi olarak öğretmenleriyle kahvaltıda buluşup sinemaya giderek film izledi.
Türkiye 27.01.2016

Adıyaman İHH İnsani Yardım Derneği, Adıyaman Belediyesinin desteğiyle şehirde hamiliğini üstlendiği yetim çocuklarla karne hediyesi olarak bir dizi etkinlik düzenledi.

Adıyaman İHH merkezinde yetim çocuklar için hafta sonları düzenlenen eğitim programındaki öğretmenler ve yetimler önce kahvaltıda buluştu. Kahvaltının ardından yetimler öğretmenleriyle birlikte sinemaya giderek film izlediler.

Karnelerini almanın heyecanını yaşayan öğrenciler öğretmen ve doktor olmayı hayal ettiklerini anlattı.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.