Akit’ten iHH’ya destek ziyareti
Akit Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, İHH’nın yanında olduklarını sembolik olarak bir yardım yaparak gösterdi. Mustafa Karahasanoğlu, yardım çekini Bülent Yıldırım’a takdim etti. Yıldırım ise, ziyaret ve destek sebebiyle Akit heyetine teşekkürlerini iletti.
Türkiye 20.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı üzerinde gerçekleştirmek istenen çirkin komploya karşı Akit gazetesi yöneticileri, İHH’ya destek ziyareti yaptı. Gazetenin İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, Müessese Müdürü Nuri Karahasanoğlu, Yayın Kurulu Üyeleri Hasan Hüseyin Maden ve Fatih Uğurlu’dan oluşan heyet, ziyaretlerinde İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Atalay ve Hüseyin Oruç ile görüştü.

KARAHASANOĞLU: İHH, MÜSLÜMANLARIN ONURUDUR

Mustafa Karahasanoğlu, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın insanların yüzakı olduğunu söyledi. İHH’nın 7 kıtaya insanlık öğrettiğini ifade eden Karahasanoğlu, İHH’ya yönelik gerçekleştirilen komplonun dış mihraklı olduğunu ve arkasında İsrail’in bulunduğunu vurguladı. Karahasanoğlu; “İHH, Müslümanların onurudur. Bu komploya karşı İHH’nın yanındayız ve elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

İHH Başkanı Bülent Yıldırım ise yaşanan son olaylar nedeniyle İHH’nın itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını söyledi. İHH çalışanlarının ve ailelerinin dinlendiğini ve gözetlendiğini ifade eden Yıldırım, kendisine yönelik Çeçen lider Kadirov tarafından bir suikast timinin Türkiye’ye geldiğini belirtti. Yıldırım; “Suikast timi içerisindeki bir kişi deşifre edildi ama diğer kişiler hâlâ Türkiye’de bulunuyor. Bizi direkt öldürmeyi hedefliyorlar” diye konuştu.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.