Avrupa İslam Üniversitesi öğrencileri yetimler için çalışıyor
Pakistan Yetimhanesi’ne destek amacıyla İHH’da film gösterimi gerçekleştirildi.
Türkiye 29.05.2012

Avrupa İslam Üniversitesi öğrencileri üstlendikleri Pakistan Yetimhane Projesi’ne destek amacıyla biletli sinema gösterimi gerçekleştirdi.

İHH İnsani Yardım Vakfı genel merkezindeki Kudüs Salonu’nda yapılan gösterimde Pakistan Yetimhane projeleri hakkında teknik bilgilendirme yapıldı.

Programda katılımcılara “30 Mayıs akşamı saat 18.30’da Haliç Tersanesi’nde bulunan Mavi Marmara gemisindeki programa”, “31 Mayıs akşamı 19.00’daki Taksim-İstiklal Caddesi’ndeki Özgür Kudüs yürüyüşüne” ve ayrıca “3 Haziran saat 15.00’daki 5. Uluslararası Yetim Buluşması’na katılmaları çağrısı yapıldı.

İzleyicilere patlamış mısır, çikolata gibi ikramlarda da bulunuldu.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.