Bahçelievlerden Yemen’e yardım
İHH İnsani Yardım Vakfı Bahçelievler Temsilciliği, Yemen için bağışta bulunan Ümmetin Gençleri ekibine ve Özel On Adım Eğitim Bilimleri Okulları’na teşekkür plaketi verdi.
Yemen 18.01.2019

İHH İnsani Yardım Vakfı Bahçelievler Temsilciliği, insani krizin ölümcül boyutlara ulaştığı Yemen için bağış yapan Ümmetin Gençleri ekibine ve Özel On Adım Eğitim Bilimleri Okulları’na teşekkür beraatı ve plaket verdi. 

İHH İnsani Yardım Vakfı Bahçelievler Temsilcisi Hasan İrkilmez, dernek merkezinde düzenlenen programla insani krizin yaşandığı Yemen’deki çocuklara ulaştırılması için bağışta bulunan Ümmetin Gençleri ekibi adına Ali Gül'e ve Özel On Adım Eğitim Bilimleri Okulları Genel Müdürü Mehmet Akif Özsoy’a teşekkür plaketi verdi. Yemen'deki insanlık dramına dikkat çeken İrkilmez, yardımların devam etmesi yönünde çağrıda bulundu.

604397145769.jpg

Programa Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Bahçelievler İlçe Müftüsü Yunus Acar, İHH Genel Merkez Fon Toplama ve Kaynak Geliştirme Birim Başkanı Hacı Bayram Şahin ve Fatih Eyce ve bağışçı ve gönüllüler katıldı. 

Ümmetin Gençleri ekibinin kermes yaparak topladığı 100 bin TL’lik yardım Yemen’deki acil yardım çalışmalarına; Özel On Adım Eğitim Bilimleri Okulları’nın 50 bin TL’lik yardımı ise Yemenli bebeklerin mama ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılacak.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetimler için pedal çeviriyor
Malatya İHH gönüllülerinden İhsan Kılıç "Yetim Farkındalığı" oluşturmak için Malatya'dan yola...
Kütahyalı gençlerden örnek davranış
Kütahya İHH İnsani Yardım Derneği’nin gönüllü gençleri, hayırseverlerin destekleriyle, ihtiyaç...
Genç çiften örnek davranış
Karaman’da evlenen Koçer ve Aydemir çifti, örnek bir davranışa imza atarak düğün yemeklerini İHH...