Balkanlı öğrenciler vakfımızı ziyaret etti
Balkan coğrafyasından İstanbul’u ziyaret etmek için Türkiye’ye gelen 120 öğrenci, vakfımızın çalışmalarını yerinde görme fırsatı buldu.
Balkanlar 19.08.2013

Balkan Müslümanları Dayanışma Derneği’nin (BESADER) İstanbul’da misafir ettiği Balkan ülkelerinden gelen öğrenciler, İHH’yı ziyaret etti. Bosna Hersek, Arnavutluk, Romanya, Sırbistan, Karadağ, Yunanistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya gibi farklı ülkelerden İstanbul’a gelen öğrenciler, vakfımızın düzenlediği bir yemek programına katıldı.

İHH İnsani Yardım Vakfı genel merkezinde gerçekleşen buluşmada, öğrenciler İHH’nın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vakfımızın Balkanlar’da geçmişten bu yana yaptığı çalışmalarından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden öğrencilere, Ümmet Senfonisi ve Mavi Marmara Belgeseli cd’si hediye edildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.