Başkan kutlama çiçeklerini İHH'ya bağışladı
Nevşehir tarihinde ilk defa 3. kez üst üste Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Hasan Ünver, çeşitli firma ve kuruluş temsilcileri ve vatandaşlardan gelen kutlama çiçeklerini İHH’ya bağışladı.
Türkiye 07.04.2014

Görkemli bir törenle başkanlık koltuğuna oturan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, başkanlığını kutlamak için çeşitli firma ve kuruluş temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlardan gelen 79 çiçeği İHH İnsani Yardım Vakfı’na bağışlama kararı aldı.

Ünver, Türkiye’nin yanı sıra Mısır, Suriye, Filistin, Arakan, Somali, Çad, Gana, Kosova ve Nijer gibi ülkelerde açlığın yanı sıra zulme uğramış insanlara din, dil, ırk farkı gözetmeksizin yardım elini uzatan İHH’ya şahsına gönderilen kutlama çiçeklerini göndererek katkı sağlamayı uygun gördüğünü belirtti.

İHH Nevşehir Koordinatörü Baki Öncel de, Belediye Başkanı Ünver’in bu jestinin oldukça önemli olduğunu belirterek, ''Mazlum ülke insanlarına karşı yürütülen bu çalışmalarda Belediye Başkanı Hasan Ünver’in katkısının oldukça önemli olduğunu biliyorum. Bu örnek davranış nedeniyle vakfımız adına Belediye Başkanımız sayın Hasan Ünver’e teşekkür ediyorum” dedi.

İHH yöneticileri tarafından Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bağışladığı çiçekler daha sonra satılarak, elde edilecek gelirler İHH Genel Merkezi’ne gönderilecek.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.