Başkanımızdan Zeki Toçoğlu’na teşekkür ziyareti
İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım ve vakfın Sakarya temsilcileri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Türkiye 30.04.2014

Ziyarette konuşan İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Sakarya'da hayata geçirdikleri projelere katkılarından dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na teşekkür etti. Yıldırım, "Adaletin, merhametin ve erdemli davranışların unutulduğu bir dünyada paylaşmayı seçmek ne güzel. Mazlumlara uzanan yardım eli olmak ne güzel. İyilik ve dayanışma kervanına katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.İHH'nın evrensel kardeşlik bilinciyle çıktığı hayır yolculuğunun önemine değinen Başkan Toçoğlu, "İHH, toplumlar arasındaki hayır köprüsü. Din, dil, ırk, mezhep ayırımı yapmadan tüm mazlumların ve yardıma muhtaçların sesi olan İHH'yı tebrik ediyoruz. Bugüne kadar her zaman yanınızda olduk, İnşallah bundan sonra da desteğimiz artarak devam edecek" ifadelerini kullandı.
 

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.