Büyük Birlik Partisi’nden İHH’ya destek ziyareti
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan ve BBP Genel Başkan Danışmanı Tolga Aral, İHH İnsani Yardım Vakfı’na destek ziyaretinde bulundu.
Türkiye 29.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Sekreteri Yaşar Kutluay ve İHH Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Karacan, son günlerde İHH’ya karşı yürütülen kara propaganda operasyonlarının farkında olduklarını belirterek, BBP olarak bu durum karşısında İHH’ya destek verdiklerini söyledi.

İHH’nın yaptığı çalışmaların herkes tarafından bilindiğini ve takdir edildiğini söyleyen Karacan, özellikle yurt dışında Türkiye adına yapılan çalışmaların övgüye değer olduğunu da belirtti.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.