Çankırı’da Filistin kermesi
‘‘Rotamız Filistin, Yükümüz İnsani Yardım’’ organizasyonuna destek vermek için Çankırı gönüllülerince kermes açıldı. Kermesten elde edilecek gelir, Filistin’e gönderilecek.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 18.04.2010

Gemilerle ambargo altındaki Gazze halkına yardım çalışmasına destek için  Çankırı’da bir kermes açıldı. Belediye Fuayesinde gerçekleştirilen kermesin açılışına Belediye Başkan Vekili Mithat Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Haskılıç, Karatekin Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doçent Köksal Büyük, İHH İnsani Yardım Vakfı Çankırı Gönüllü sorumlusu Hasan Kale ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hasan Kale, kermesten elde edilecek gelirin Filistin çalışmasına bağışlanacağını söyledi. Kale, tüm dünyadaki vicdan sahibi insanların ortak sesi haline gelen bu konvoyda Çankırı halkı olarak yer alacaklarını ifade etti. Kermes 3 gün sürecek.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.