Cezayir milletvekillerinden İHH’ ya nezaket ziyareti
Cezayir’den ülkemize gelen ve aralarında milletvekillerinin de bulunduğu 9 kişilik heyet vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu.
Cezayir, Türkiye 18.03.2014

Çeşitli görüşmelerde bulunmak için Türkiye’ ye gelen ve aralarında milletvekillerinin de bulunduğu 9 kişilik heyet vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu.

Cezayir’li heyeti İHH yönetim kurulu üyesi İzzet Şahin ağırladı. Şahin görüşme esnasında heyete İHH’nın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Cezayir’li heyet İHH’nın tüm dünyada yaptığı çalışmalardan memnuniyet duyduklarını dile getirirken İHH’nın bu çalışmalarını benimsediklerini ve örnek aldıklarını söylediler.

Ziyarette açıklamalarda bulunan heyetin konsey başkanı sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Biz bir bütünün parçalarıyız bizi parçaladılar bizim parçalanmamız önemli değil bunun farkındayız önemli olan bu parçaları bir araya getirmek" dedi

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.