Çorum’da Filistin kermesi
Geçtiğimiz günlerde, ‘‘ Rotamız Filistin, Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine destek vermek için ortak karar alan Çorum’daki STK’lar, proje yararına kermes açtı. Kermeste İHH gönüllüsü hanımların gıda v
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 06.04.2010

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım” projesine destek vermek için Çorum’da İHH gönüllüsü bayanlar tarafından kermes d mp;uuml;zenlendi. Kermese Çorum’da bulunan sivil toplum kuruluşları da destek veriyor. Çorum Gazi Cad No:48 de hizmet verecek olan kermeste İHH gönüllüsü hanımların gıda ve el işçiliği ürünleri satışa sunuldu. 10 gün boyunca açık kalacak kermesin geliri “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine aktarılacak.

[video-41]

Kermesin açılışında bir konuşma yapan İHH’nın Çorum gönüllü yardım koordinatörü Selim Özkabakçı bir konuşma yaptı. Özkabakçı kermese emeği geçen herkese teşekkür etti. Kermese İHH ile ortak hareket eden İlke-Der, Özgür-Der Çorum Şubesi, İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şubesi, İhsan Derneği, Çorum Ehl-i Beyt Vakfı ve Müşfik Derneği de destek verdi.


İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.