Erzincan’daki kurumlara ziyaret
İHH’nın partner kuruluşu Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) yetkilileri Erzincan’daki kurumları ziyaret etti.
Türkiye 06.02.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Erzincan’daki partner kuruluşu Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) yönetimi, vakfın faaliyetlerini anlatmak için 2013 Aralık ayında il içerisindeki kurumlara ziyaretlerde bulundu.

Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir, Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Erzincan İl Müftüsü Galip Akın, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Muammer Doğan ziyaret edilerek KEYDER ve İHH faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu.

Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’in talebi doğrultusunda, tüm okul müdürlerine Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) başkanı Alaattin Önel tarafından, öğretmenevinde “Her Sınıfın Bir Kardeşi Yetim Var” kampanyası sunumu gerekleştirildi ve okul müdürlerinin desteği istendi.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.