Filistinli çocuklar için oyuncak kermesi
Filistinli kardeşinle en güzel oyuncağını paylaşmaya var mısın? 3-10 Nisan tarihleri arasında Gültepe’de düzenlenecek kermesten elde edilen gelirler, savaş mağduru çocuklara destek olmak amacıyla Fili
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 30.03.2009

Vakfımız gönüllü sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte Filistin’deki çocuklar için anlamlı bir çalışma başlatıyor. “Filistinli kardeşinle en güzel oyuncağını paylaşmaya var mısın?” sloganıyla 3-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek kermeste gıda, hediyelik eşya ve oyuncakların satışından elde edilen gelirler, savaş mağduru çocuklara destek olmak amacıyla Filistin’e gönderilecek.

Talatpaşa Caddesi No: 72 Ortabayır- Gültepe- Kağıthane adresinde açılacak olan kermes, saat 10:00 ile 20:00 saatleri arasında açık olacak. Hayırsever vatandaşlar, kermesten alışveriş yaparak veya kermese gıda, hediyelik eşya, oyuncak vs. bağışlayarak destekte olabilirler. Bilgi için telefon numarası: 0538 586 25 34

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.