Gaziantep İHH’dan Fatma Şahin’e ziyaret
Gaziantep İHH İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Türkiye 09.05.2014

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Fatma Şahin, seçim aşamasında yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı Gaziantep İHH’ya ziyaret yapamamanın üzüntüsünü dile getirerek ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Arslan da İHH’nın çalışmalarından genel hatlarıyla bahsettikten sonra Gaziantep İHH Suriye Yardımları Koordinatörü Muhammed Emin Şimşek, Yetim Komisyonu Başkanı Halil İnanç, Gaziantep İHH Arama Kurtarma-Acil Yardımlar Koordinatörü Muhammet Yılmazsoy çalışma alanları hakkında sunum yaptı. Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atsız da Gaziantep’teki yabancı öğrencilere yönelik yaptıkları faaliyetleri anlattı. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yıldız ise kültürel alan, kent konseyinin yeniden yapılandırılmasının gerekliliği hakkında bir sunum yaptı.

Ziyaret; güçlü işbirliği yapma, yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış-verişinde bulunma anlayışı ile son bulurken Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Arslan Mescid-i Aksa maketi ve R4bia logolut-shirtlerinden oluşan hediye setini Fatma Şahin’e sundu.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.