Giresunlu gönüllüler kahvaltıda buluştu
Giresun İnsani Yardım Derneği, yardıma muhtaç olan insanlara daha kolay ulaşabilmek için gönüllü sayısını artırmaya devam ediyor.
Türkiye 13.05.2013

Bir kahvaltı organizasyonu ile bir araya gelen gönüllülere, dernekte ne tür çalışmalar yapıldığı ve gönüllü olmak isteyenlerle ne tür çalışmalar yapılabileceği konularında fikir alışverişi yapıldı. 

Organizasyonda, “Yetim Dayanışma Günü Kıyafet Projesi” ile bir çok ihtiyaç sahibine ulaşıldığı da bildirildi.

Ayrıca kampanyaları tanıtmak için Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde stand açan Giresun İnsani Yardım Derneği gönüllüleri, öğrencilerden yardımların devamı içi daha fazla destek istedi. 

Yardım kampanyaları sürecinde dernekten yardımlarını esirgemeyen Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi olan Yardımcı Doçent Dr. Abbas Karaağaçlı’ya da teşekkür edildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.