Hanımefendi Gönüllülerimiz yetimler için tek yürek
İHH İnsani Yardım Vakfı hanım gönüllüleri Denizli'de bir araya geldi.
Türkiye 03.05.2012

Vakfımızın dünyanın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiği kampanyalarda görev alan hanım gönüllülerimiz bu kez de yetimler için bir araya geldi.

Gönüllülük esasıyla hareket eden İHH İnsani Yardım Vakfı, dünyanın pek çok ülke ve bölgesinde yardım çalışmaları organize ediyor. Bu çalışmaların büyük bir kısmına vakfımız gönüllüleri canla başla çalışarak destek oluyorlar.Gönüllü çalışmalarında hanım gönüllülerimiz aktif rol alıyorlar. Kurdukları kermesler, düzenledikleri programlar ile hem İHH çalışmalarını anlatıyorlar hem de bölgelerde hayata geçirilen projelere destek oluyorlar. Çok çeşitli alanlarda bir çok projeyi hayata geçiren hanım gönüllüler son olarak yetimler için bir araya geldi.

Denizlili hanım gönüllüler Nisan ayının son günlerinde yetimler yararına kahvaltılı bir program düzenledi. Yoğun ilginin olduğu programa İHH Kadın Kolları Koordinatörü Fatma Nur Kutay da katıldı. Denizli’de faaliyet gösteren STK’ların davet edildiği programın tüm geliri İHH’nın yetim fonuna aktarıldı.

Online Bağış için Tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için Tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.