İHH gönüllülerinden bağışlı tepki
İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis ofisine yapılan hukuksuz operasyona tepki göstermek için toplanan yüzlerce kişi, bağışta bulunmak için vakfımıza akın etti.
15.01.2014

14 Ocak Salı günü sabah saatlerinde İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis ofisimize gerçekleşen hukuksuz operasyona tepki gösteren İHH gönüllüleri, akşam üzeri Fatih’teki merkez binamıza geldi. Sosyal medya üzerinden yapılan çağrı üzerine toplanan gönüllüler, İHH’ya destek amaçlı bağışta bulundu.

[video-416]

Gönüllüler de sadece mazlumların yanında olan ve kendileri için adaleti temsil eden İHH'ya yönelik karalamaya karşı vakfın yanında olduklarını göstermek amacıyla buraya geldiklerini söyledi.

İHH gönüllüleri, yaptıkları bağışların ardından vakfın önünden ayrıldı.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.