İHH kadın gönüllüleri çalışmalarına hız verdi
Vakfımızın İstanbul kadın gönüllüleri ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine destek için çalışmalarına devam ediyor.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 28.04.2010

İHH’nın çalışmalarında aktif olarak görev yapan kadın gönüllüler, kermesler, sergiler, toplantılar düzenleyerek gemi hareketine katkıda bulunmaya çalışıyorlar.

Zeytinburnu’nda bulunan gönüllülerimiz, gemi filosuna destek vermek için fotoğraf sergisi ve gıda kermesi düzenlediler. Bu çalışmalardan elde edilen gelir ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ hareketine bağışlandı.

Avcılar İlim Kültür ve Hizmet Vakfı ve Beylikdüzü İHH kadın gönüllüleri de gemi filosuna destek için kahvaltı programı organize ettiler. Küçükçekmece Belediyesi Sosyal tesislerinde gerçekleşen  programa 250 kişi katıldı. Programın başında sinevizyon gösterimi ile İHH çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verildi. Programda düzenlenen müzayedenin geliri İHH’ya bağışlandı. İHH Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Kutluay yaptığı konuşmada gemi çalışmasında gelinen son durumu anlattı. Ramazan Kayan hoca ise konuşmasında Filistin davasının önemi hakkında bilgi verdi. Bütün Müslümanların Filistin’e sahip çıkması gerektiğini vurguladı. 

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.