İHH Kadın Kolları’ndan yetim iftarı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Beykoz Koru Tesisleri’nde yetimlere destek iftarı düzenledi. İHH kadın kollarının organize ettiği iftarda bir araya gelen bağışçılarımız, Ramazan ayında yetimleri yalnız bırak
20.08.2011

İHH İnsani Yardım Vakfı, Ramazan ayında yetimlere destek olurken onları bayrama da hazırlıyor. Yetimlere bayramlık kıyafetler hediye ediliyor. İHH Kadın Kolları’nın organize ettiği biletli iftar programına, İHH Genel Sekreteri Yaşar Kutluay, Prof. Dr. Şerafettin Kalay ve Pınar-ı İlahi grubu katıldı.

Ramazan ayında düzenlenen iftarlarla bağışçılarımız, dünyanın pek çok yerinde sahipsiz kalan yetimlerin elinden tutuyor. İHH kadın kollarının Beykoz Koru Tesisleri’nde organize ettiği iftar programı bağışçılarımızı bir araya getirdi. Programda Prof. Dr. Şerafettin Kalay, yetimler hakkında sohbet ederken İHH Genel Sekreteri Yaşar Kutluay da yetimler ve Somali’deki durum hakkında  bilgi verdi.   Ayrıca Pınar-ı İlahi grubu seslendirdiği ezgileriyle  programda yer aldı.

Siz de bir yetime Bayramlık elbise bağışlayabilirsiniz.

Online Bağış için tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.