İHH Karadeniz Bölgesi Kadın Kolları Samsun’da buluştu
İHH Kadın Kolları, 14 il'in katılımıyla Samsun'da Teşkilatlanma ve gönüllülük bilincini oluşturmaya yönelik 'Karadeniz Bölgesi İstişare ve Eğitim Toplantısı' gerçekleştirdi.
Türkiye 17.10.2015

Toplam 55 temsilcinin katıldığı bölge toplantısında, İHH Teşkilatlanma Başkanı Said Demir, Samsun Teşkilat Başkanı Ömer İdris Akdin, İHH Kadın Kolları Başkanı Fatma Türk, gönüllü çalışmalarının anlam ve önemini iyi bir teşkilat çalışmasının nasıl olması gerektiğini anlatan birer konuşma yaptı.

Ardından Eğitimci Firuzan Çetin ve Psikolog Hatice Dilek Öztürk, başarılı bir çalışma ortaya çıkarmak, moral ve motivasyonumuzu artırmak için hangi metotları izleyeceğimizle ilgili sunum gerçekleştirdi. Sunumlarda kuşatıcı teşkilatlar haline gelinmesine dikkat çekildi.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.