İHH uluslararası basın mensuplarını ağırladı
İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım uluslararası medya mensuplarıyla bir araya geldi.
31.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım uluslararası medya kuruluşlarının Türkiye temsilcileriyle özel bir toplantıda bir araya geldi. Perşembe günü vakfın Fatih’te bulunan genel merkezinde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı.

Son günlerde Türkiye gündemini meşgul eden gelişmelerin konuşulduğu toplantı basın mensuplarının sorularıyla devam etti. Yıldırım, Suriye içinde ve dışında gerçekleştirilen yardım çalışmaları, Türkiye’deki mültecilerin durumu ve İHH’ya yönelik suçlamalar ile ilgili konularda gazetecilerden gelen soruları yanıtladı.

Son günlerde bazı yayın organları tarafından bilinçli bir şekilde İHH’ya yönelik olumsuz haberlerin yapıldığına dikkat çeken Yıldırım özellikle dış basında yer bulan bu iddiaların asılsız olduğunu bir kez daha ifade etti.

Sohbet havasında geçen toplantının ilerleyen günlerde tekrarlanacağı kaydedildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.