İHH’dan madde bağımlılığına karşı bilinçlendirme semineri
İHH Yetim Çalışmaları Birimi madde bağımlılığına karşı bilinçlendirme semineri düzenledi.
Türkiye 15.10.2012

İHH Yetim Çalışmaları Birimi geçtiğimiz Cumartesi günü annelere yönelik, madde bağımlılığına karşı bilinçlendirme amaçlı “Sokaktaki Tehlikelere Karşı Bilgili Ol, Çocuğunu Koru” adlı bir seminer düzenledi.

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın sponsor aile sistemi ile desteklenen yetim çocukların annelerinin yoğun ilgi gösterdiği program vakfın Fatih’teki genel merkezinde gerçekleştirildi. Psikolog Fatih Kılıçarslan’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer programı sabah kahvaltısıyla başladı.

Kılıçarslan’ın interaktif sunumunu dikkatle dinleyen anneler seminer sonrasında memnuniyetlerini dile getirdiler. Program sonunda ayrıca anneler ve çocukları için hazırlanmış hediye paketleri katılımcılara takdim edildi.

İHH Yetim Çalışmaları Birimi bundan sona düzenlenecek seminerler konusunda katılımcı annelerin fikirlerini almak için anket çalışması yapmayı da ihmal etmedi.

Dünyada ve Türkiye'de yetimlere sponsor olmak ve Online Bağış için Tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için Tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.