İHH’dan sokakları ısıtan kampanya
İHH, kullanılmayan eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaşması amacıyla "Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın" sloganıyla bir kampanya başlattı.
Türkiye 06.01.2016

İHH, kullanılmayan eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaşması amacıyla "Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın" sloganıyla bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ilk olarak İHH İnsani Yardım Vakfı ile Üsküdar Belediyesi iş birliğiyle Üsküdar Marmaray İstasyonu'nun çıkış noktasında stand kuruldu.

"Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın" sloganıyla konulan standa oluşturulan giyecek askısına hayırseverler tarafından asılacak giysilerin ihtiyaç sahiplerine ulaşması hedefleniyor.

Şubat ayı sonuna kadar Üsküdar’da kalacak standın başında ihtiyaç sahiplerinin kalabalık içerisinde kıyafetleri almaya gelmeyeceği düşünülerek herhangi biri görevli bulunmayacak. 

Vatandaşlardan ve ihtiyaç sahiplerinden büyük ilgi gören kampanya kapsamında İstanbul ya da Anadolu’da yaşadığı yerde sokakları ısıtmak isteyenler sokaklariisitin@gmail.com adresine mail atarak görsel talep edebilir.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.