İHH’ya destek ziyaretleri devam ediyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’na yönelik algı operasyonlarına tepki göstermek ve İHH’ya destek vermek için vakfımıza gerçekleştirilen destek ziyaretleri devam ediyor.
Türkiye 16.01.2014

İHH’ya destek vermek amacıyla Anadolu Platformu ve MÜSİAD Sağlık Komisyonu da vakfımızı ziyaret etti. Anadolu Platformu adına Ramazan Kayan ve Davut Güler vakfımızı ziyaret ederken İHH Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Oruç ile görüşerek desteklerini ilettiler.

Gün içerisinde MÜSİAD Sağlık Komisyonu da nezaket ziyaretinde bulundu. Bugüne kadar İHH’ya maddi ve manevi destek verdiklerini ileten MÜSİAD Sağlık Komisyonu bundan sonra verdikleri desteği arttıracaklarını da ifade ettiler.

Tüm MÜSİAD yönetimi adına ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen MÜSİAD Sağlık Komisyonu İHH’ya yöneltilen iddiaların kabul edilemez olduğunu söylediler.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.