İngiltere’de Gazze Yararına Faaliyetler Sürüyor
Geçtiğimiz Pazar günü, İngiltere’nin Bradford kenti Gazze yararına düzenlenen bir yardım faaliyetine daha ev sahipliği yaptı.
Avrupa, Filistin, Ortadoğu 12.05.2010

Mayfield Center’da düzenlenen yardım programında önceki araç konvoyuna katılan İbrahim ve Mustafa isimli konuşmacılar bir aylık Gazze seyahatlerinden edindikleri izlenimleri anlattılar. Ünlü aktivist Caomihe Butterely de, bir konuşma yapmak üzere İrlanda’dan uçakla gelerek programa iştirak etti.

Amed Alnajjar’ın tüm ekibi, Rami Jundi de dahil olmak üzere, canlı bağlantıyla Gazze’nin son durumu hakkında Bradford’daki dinleyicilere bilgi verdiler ve soruları cevapladılar.

Toplantının keyifli ortamına 3 çeşit yemekten oluşan bir ikram menüsü ve hediyelik eşyaların satıldığı stantlar da katkıda bulundu.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.