İslam Coğrafyası seminerlerimize davetlisiniz!
İHH merkez binasında gerçekleşen “İslam Coğrafyası” seminerleri tüm hızıyla devam ediyor. Bayan gönüllülerimizin katılımıyla gerçekleşen programımız yaklaşık bir yıl boyunca devam edecek.
Türkiye 26.12.2011

Güler Ömerustaoğlu’nun sunumuyla her hafta Perşembe günü saat 11:00 ile 12:30 arasında gerçekleşecek programda İslam coğrafyasının farklı bölgeleri ele alınacak. Bayan gönüllülerimizin organize ettiği seminerlerde, İslam coğrafyasında yaşayan halkların sosyal yaşamını, kültürünü ve ülkelerin jeopolitik konumu inceleme fırsatı yakalayacak olan bayan gönüllülerimiz, aynı zamanda yaşanan olayları sıcağı sıcağına analiz etme fırsatı da bulacak.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.