İSTON’dan “Suriye için bir ekmek bir battaniye” kampanyasına destek
Türkiye genelinde pek çok sivil toplum kuruluşunu ve gönüllü grubu harekete geçiren Suriye seferberliğine İSTON’dan büyük destek.
Ortadoğu, Suriye, Türkiye 23.01.2013

 Suriyeli mülteciler için harekete geçen İSTON (İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş.) çalışanları topladıkları 1540 adet battaniyeyi Kilis’e gönderdi. İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi) aracılığıyla bölgeye ulaştırılan bir kamyon battaniye Kilis’te mültecilere dağıtıldı.

“Suriye için bir ekmek bir battaniye” kampanyası kapsamında yurt çapında başlatılan seferberlik meyvelerini vermeye devam ediyor. 

200’ü aşkın sivil toplum örgütü ve gönüllü grubun katkılarıyla yürütülen kampanyaya çeşitli kurum ve kuruluşlardan da destek geliyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve kampanyaya destek olmak için www.suriyeicinbirekmek.com ve www.breadforsyria.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Online Bağış için Tıklayın

Banka Hesap Numaraları için Tıklayın   İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.