IUS öğrencileri Suriye için oynadı
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (IUS) Kültür, Sanat, Spor, Eğitim ve Sosyal Kulubü (CASES) öğrencileri hazırladıkları tiyatro oyunu ve düzenledikleri kermesten elde edilen tüm geliri Suriye'deki muhtaç kişilere bağışladılar.
Suriye 10.02.2014

CASES öğrencileri, Suriye'deki savaş mağdurları için Saraybosna Kültür Merkezi'nde Boşnakça ve İngilizce altyazılı olan "Bir Ressamın Hayatı" adlı bir tiyatro oyunu sahneledi. Büyük ilgi gören tiyatro oyunu ile aynı zamanda düzenlenen kermesten elde edilen gelir Suriye'deki savaş mağdurlarına ulaştırılmak üzere vakfımıza teslim edildi.

 

 

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.