Lütfen Bekleyiniz
x

Haberler

Gönüllü - İYD Haberleri

Ahi Evren lisesinin 81 yetim kardeşi var
Bağcılar Ahi Evren Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, İHH ile 51 ülkede bakımını üstlendikleri 81 yetimle akranlarına örnek olmaya devam ediyor.
İyiliğe öncü öğrenciler yarışıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var - İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi, çeşitli il ve ilçelerde karşılık bulmaya devam ediyor.
Nijer'e bir cami daha
İHH İnsani Yardım Vakfı, Bursalı hayırseverlerin bağışlarıyla Nijer'de Mehmet-Kevser Çapar camisini ibadete açtı.
Bolu, iyilikte yarışıyor
Bolu’da İHH İnsani Yardım Vakfı öncülüğünde, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Eğitim-Bir-Sen’in desteğiyle hayata geçirilen “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var - İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi tanıtım toplantısı yapıldı.
22.11.2016 Gönüllü - İYD , Bolu , Yetim
İyilik yolcuları futbol turnuvası
İHH İnsani Yardım Vakfı’nda görevli ve gönüllülerden meydana gelen “İyilik yolcuları futbol turnuvası” 20 Kasım’da düzenlenen final maçı ile son buldu.
İHH'dan Suriye'ye 50 ton un
Manisa İHH İnsani Yardım Derneği, Akhisar'daki Sivil Toplum Dayanışma Platformu’nun da destekleri ile birlikte Suriye’ye 2 TIR un yardımında bulundu.
16.11.2016 Gönüllü - İYD , Manisa
Düzce İHH’dan Kilis ziyareti
Düzce İHH İnsani Yardım Derneği Kadın Kolları üyeleri, İHH’nın Kilis Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek un stoklarının azaldığını gördü ve en kısa zamanda bölgeye un göndermek için çalışmalara başlayacaklarını belirtti.
15.11.2016 Gönüllü - İYD , Düzce
İHH’nın Silopi yardımları sürüyor
Şırnak İHH İnsani Yardım Derneği, Silopi’de yalnız başına yaşamlarını sürdürmeye çalışan bir aileye yardım elini uzattı. Şırnak İHH, 6 çocuklu Taybet Adıyaman'a giyim, gıda, nakdi ve çeşitli yardımlarda bulundu.
Artık Siverekli öğrenciler de ‘iyilikte yarışacak’
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın 3 yıldır sürdürdüğü “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var – İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi Siverek’te de uygulanmaya başladı.
Suriye’ye bir umut TIR’ı daha
Erzincan İHH İnsani Yardım Derneği öncülüğünde temin edilen gıda maddelerini taşıyan TIR, dualarla Suriye'ye uğurlandı.
Sayfa:
1 2 3 4 5 ... Sonraki
833 Haber / 84 Sayfa