Kadın gönüllülerimiz Ümraniye’de buluştu
Vakfımızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan kadın gönüllüleri, Ümraniye’de bir araya geldi.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 26.04.2010

Ümraniye Yeşil Vadi Konakları’nda düzenlenen kahvaltılı programda bir araya gelen gönüllü bayanlar, Filistin konusunda yapacakları çalışmaları istişare ettiler. Gönüllü bayanlar, kermes vs. etkinlikler düzenleyerek çalışmaya destek olacaklarını belirttiler.

Programda sinevizyon sunumu ile gönüllülere İHH çalışmaları hakkında hanımlara bilgi verildi. İHH Araştırma Yayınlar Birimi Sorumlusu Zehra Öztürk ise yaptığı konuşma ile “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım” çalışmasını anlattı. Öztürk, ambargo altındaki Filistin halkına insani yardım malzemesi götürmek için Mayıs ayında gemilerle yola çıkmayı planladıklarını söyledi.  

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.