Kardavi’nin Kudüs kitabına büyük ilgi
İslam Âlimi Yusuf El Karadavi’nin Kudüs isimli kitabına Şanlıurfa’da büyük bir ilgi gösterildi. Kudüs kitabından 8 bin adet satıldı. Geliri ise Filistin’e ulaştırılmak üzere İHH’ya bağışlandı.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 30.04.2010

Balıklı göl girişinde kurulan standa ünlü İslam Âlimi Yusuf El-Karadavi’nin ‘‘Kudüs’’ adlı eserinin satışı yapılıyor. 5 TL’ye satılan kitaptan 8 bin adet satıldı. Gemilerin kalkacağı tarihe kadar bu sayının 15 bini bulması hedefleniyor.   Şanlıurfa İHH Gönüllüleri Gazze’ye gidecek gemiler için yoğun bir şekilde çalışıyor. Şanlıurfa gönüllüsü Behçet Atilla, ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına destek vermek için konferans, seminer ve sergiler organize ettiklerini belirtti. Atilla, kitap satışıyla da çalışmaya maddi destek sağlamak istediklerini ifade etti. Şanlıurfa gönüllüleri yakın zamanda gıda kermesi açmayı planlıyorlar. 

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.