Kayseri İHH yetimlerin yüzünü güldürdü
Kayseri İHH İnsani Yardım Derneğince Mustafa Germirli İmam Hatip Lisesinde okuyan 7 Pakistan ve 1 Afganistanlı olmak üzere 8 yetim çocuğumuza spor ayakkabı ve spor çanta yardımında bulunuldu.
Türkiye 13.03.2014

Yaklaşık 450 misafir öğrenci kapasiteli olan Mustafa Germirli İmam Hatip Lisesinde İHH’nın Pakistan’dan getirmiş olduğu 7 Pakistanlı çocuk bu yıl eğitimlerine başladı. Maddi manevi ihtiyaçları karşılanmakta olup tanımadıkları ve yabancı oldukları Anadolu kültürüne alışmaları için gerekli olan bütün sosyal aktiviteler yapılıyor. Bu kapsamda Kayseri İHH İnsani Yardım Derneğince 8 yetim çocuğumuza ihtiyaçları olan spor çanta ve spor ayakkabı yardımında bulunuldu.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.