Lütfen Bekleyiniz
< Tüm Haberler

Kurban bağışı için son gün duyurusu

Kurban kesimleri ve bilgilendirme mesajı planlaması aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.
12.10.2013 Gönüllü - İYD , Kurban

Bu sene Kurban Bayramı Türkiye, Balkan ülkeleri, Suudi Arabistan ve Afrika ülkelerinde 15 Ekim tarihinde, Güney Asya ülkelerinde ise 16 Ekim tarihinde idrak edilecektir.

Söz konusu tarihleri dikkate alan kurumumuz kurban kesim planlamasını bayramın ikinci günü 16 Ekim Saat 23:59'a kadar kurban bağışı kabul edecek şekilde yapmıştır. Bu çerçevede kurban bağışlarınızın ödemlerini tele-bağış sistemimizden, web sayfamızdan ulaşacağınız online bağış sistemimizden, hesabımız bulunan bankaların on-line şubelerinden, hesabımız bulunan bankaların ATM cihazlarından havale yaparak ve Fatih’te bulunan vakıf binamıza gelerek elden yapabilirsiniz.

Yapılacak kesimlerle ilgili geri dönüşler Türkiye, Balkanlar, Afrika, Orta Asya ve Rusya için bayramın ikinci günü -16 Ekim-, Güney Asya ülkeleri için bayramın üçüncü günü -17 Ekim- gerçekleştirilecektir.

 

Gönüllü - İYD Kategorisine Son Eklenen Haberler

Yetimlere bayram sürprizi
İHH Gönüllü Motorize ve Off-Road ekipleri, bayramda 750 yetimi sevindirmek için yola çıktı. İHH’nın Yetim Sponsorluk Sistemiyle desteklenen yetimlere oyuncak ve çeşitli hediyeler ulaştırıldı.
26.05.2020
Afrikalı Ali iyilik peşinde
Afrikalı Ali olarak tanının ünlü radyocu Ali Şentürk, İstanbul’un arka sokaklarında İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Ramazan yardımlarına eşlik etti. Muhtaç ailelere gıda, zekât- fitre ve ayakkabı ulaştırıldı.
16.05.2020
Yetim çocuklara pasta sürprizi
Ağrı İHH İnsani Yardım Derneği gönüllüleri, evlerinde ziyaret ettikleri yetim çocukları yaş pasta ve hediyelerle sevindirdi.
10.05.2020

SON HABERLER

 • Yemen’e 250 bin kişilik yardım
  06.07.2020
  İHH İnsani Yardım Vakfı, insani krizin sürdüğü Yemen’de 2020 yılının ilk 6 ayında 250 bin kişiye acil yardım malzemesi ulaştırdı. Yardımlar, Yemen’in tüm bölgelerine ulaştırıldı.
 • Doğu Türkistan’da ‘Adım Adım Soykırım’
  04.07.2020
  İHH Mütevelli Heyeti Üyesi Murat Yılmaz tarafından hazırlanan “Doğu Türkistan Toplama Kampları: Adım Adım Soykırım” adlı rapor, İHH Genel Merkezinde çeşitli STK’ların katılımıyla yapılan basın toplantısıyla kamuoyu ile paylaşıldı.
 • Kur’an Kursu öğrencileri ışıkla buluştu
  03.07.2020
  Sudan’ın Nyala şehrindeki Hafızlık ve İslami İlimler eğitiminin verildiği Nur El-Huda Kuran Kursu öğrencileri, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın yardımlarıyla ışıkla buluştu.
 • Rasulayn’daki medreselerden 132 mezun
  26.06.2020
  İHH, Suriye Rasulayn bölgesindeki eğitim atağı ilk sonuçlarını verdi. Yaklaşık 4 ay önce hizmete açılan Selahaddin-i Eyyubi ve Cezire Medreselerinden 100’ü bayan toplam 132 kişi, düzenlenen mezuniyet töreni ile diplomalarını alarak Kur’an-ı Kerim Eğitmeni oldu.
 • Anadolu’dan Suriye’ye briket ev
  23.06.2020
  İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Suriyeli mülteciler için başlatılan “Mazluma Çatı Ol” kampanyası kapsamında Türkiye’nin farklı illerinden projeye 170 TIR dolusu briket desteği geldi.