Maçka’da Filistin kermesi
Trabzon Maçka’da İHH’nın organize ettiği ‘‘ Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına destek vermek için kermes düzenlendi.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 13.05.2010

Filistin halkına destek vermek amacıyla düzenlenen kermesin geliri İHH’ya bağışlandı. Kermeste İHH gönüllüsü kadınlar tarafından yapılan el emeği göz nuru ürünler ve yöresel yemekler sergilendi. Kermese Maçka Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, Emniyet Müdürü Bilal Güngör, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Müftüsünün yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Vatandaşlar Filistin yararına düzenlenen kermese yoğun ilgi gösterdi.

Toplanan yardımlar İHH tarafından organize edilen ve Mayıs ayı sonlarında Türkiye’den yola çıkılacak gemi çalışmasına bağışlandı.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.