Malatya'da kermes ve Mavi Marmara programı
Malatya İHH Mavi Marmara Şehitlerini Anma ve Kermes Programı düzenliyor.
Türkiye 31.05.2012

30 Mayis-03 Haziran 2012 Tarihleri arasında Malatya IHH tarafından Malatya Belediyesi idare binası yanında genel yardım amaçlı kermes düzenlendi.

Kermeste satılmak üzere Malatya esnafının giyim ve ayakkabı infaklarının yanında, gönüllü ev hanımlarının desteği ile yöresel yemek ve tatlılar da ziyaretçilere ücretli olarak sunuldu.

30 Mayıs 2012 Çarşamba akşamı Ramazan Kayan Hoca’nın ‘Modern Zamanlarda Aile’ konulu söyleşisi yapıldı.  

Ayrıca Malatya İHH; Mavi Marmara katliamının yıldönümü olması sebebiyle, kermes süresince başta Mavi Marmara Şehitlerini Anma Programı olmak üzere bazı sosyal etkinlikler de düzenleyecek.

31 Mayıs 2012 Perşembe günü saat 20:30’da Mavi Marmara yolcularından Yakup Alnıak’ın katılımı ve Grup Meşale’nin ezgileri ile ‘Mavi Marmara Şehitlerini Anma Programı’ ve son olarak 1 Haziran 2012 Cuma günü saat 20:30’da Prof. Dr. Abdurrahman Ateş Hoca’nın ‘İnfak Ahlakı’ konulu söyleşisi gerçekleştirilecek.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.