Marmara İlahiyat öğrencilerinden Suriyeli çocuklar için anlamlı kampanya
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri Suriyeli çocuklara maddi ve psikolojik destek sağlamak amacıyla büyük çaplı bir kampanya başlattı.
08.12.2012

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri, yurtdışı ve yurt içinde yaşanan mağduriyet ve mahrumiyetlerin giderilmesi adına vicdanları harekete geçirmek ve toplumsal duyarlılık oluşturmak amacıyla başlattıkları “Vicdan Hareketi” kapsamında önemli bir sosyal sorumluluk kampanyasını hayata geçirmeye hazırlanıyor.

28 Kasım-14 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Minik Ayaklar Üşümesin” kampanyası çerçevesinde toplanan nakdi yardımlarla Suriyeli çocuklara kışlık ayakkabı temin edilecek. İHH İnsani Yardım Vakfı’nın desteğiyle gerçekleştirilecek kampanya Vicdan Hareketi’nin öncülüğünde yürütülecek.

Kampanyaya katkı sağlamak isteyen hayırseverler açıklama kısmına “MİNİK AYAKLAR” yazdırarak İHH’nın banka hesap numaralarından herhangi birine bağışta bulunabilir ya da aşağıda isimleri geçen, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencilerine elden ulaştırabilirler.

Asude Furtun

Elif Feyza Yüksel

Feyza Ali Çavuş Hüseyin

Nevzat Sayın

Hasan Basri Mert

Abdurrahman Yıldırım

 

İletişim için;

Asude Furtun 0506 6937746

Nevzat Sayın 0541 8196161

vicdanhareketi@hotmail.com

https://twitter.com/minikayaklar_vh

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.