Saadet Partisinden İHH’ya destek ziyareti
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selman Esmerer ve Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Oruç beraberlerindeki bir heyet ile birlikte İHH İnsani Yardım Vakfına destek ziyaretinde bulundu.
Türkiye 15.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Sekreteri Yaşar Kutluay ve İHH Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Kamalak son günlerde İHH’ya karşı yürütülen operasyonların kara propaganda olduğunu belirterek hiç kimsenin buna itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

İHH’nın bu yaşananları en kısa sürede atlatacağına inandığını da söyleyen Kamalak bu zor günlerde Saadet Partisi olarak İHH’nın yanında olduklarını belirtti.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.