Sakarya halkı hayırda yarışmayı seviyor
Sakarya’da faaliyet gösteren İnsani Yardım Derneği İYDER, İHH tarafından organize edilen ‘’Rotamız Filistin, Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine destek için bir program düzenledi.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 10.04.2010

Program, Adapazarı’na uğrayan Filistin’e Yol Açık konvoyunun görüntüleri ile başladı. Daha sonra açılış konuşmasını yapmak üzere İnsani Yardım Derneği Başkanı Ruhi Ademoğlu kürsüye çıktı. 

Ademoğlu, Sakarya halkını bilgilendirmek, çalışmaların içine dâhil etmek için bu kampanyada da çalıştıklarını söyledi. Ademoğlu, ayrıca Sakarya halkının hayırda yarışmayı sevdiğini ve tüm hayırlı işlerde olduğu gibi bu kampanya da destek olacağını söyledi. 

Ruhi Ademoğlu’nun ardından İHH İnsani Yardım Vakfı adına programa konuşmacı olarak katılan İHH Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Emin Dağ ve İsmail Yılmaz, Filistin’in önemi ve ambargo altındaki Filistin halkı için yapılabilecekler hakkında bilgi verdi.


İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.