Sakarya’daki STK’lardan İHH’ya destek
Çeşitli sivil toplum kuruluşları, İHH’nın Kilis bürosunda yapılan hukuksuz aramaya tepki göstermek ve desteklerini belirtmek amacıyla Sakarya İnsani Yardım Derneğine destek ziyaretinde bulundu.
Türkiye 22.01.2014

Aralarında Ribat Eğitim Vakfı Sakarya Şubesi, İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi, İlim Hikmet Vakfı, EğitimBirSen Sakarya Şubesi, ÖzgürDer Sakarya Şubesi, ÖzgürDer Geyve Şubesi, SABED, Gönüleli Derneği, Yeryüzü Derneği, YÖÇEYDER Yetim ve Öksüz Çocuklar Dayanışma Derneği, Yardım Eli Sakarya Şubesi, EğitimBirSen Sakarya Üniversite Şubesi, Kızılay Sakarya Şubesi, Kızılay Serdivan Şubesi, Erenler İhsan Efendi Kuran Kursu, EksenDer, Genç MemurSen Sakarya Şubesi, İDDEF Sakarya Şubesi başkan ve yöneticilerinin bulunduğu sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri Sakarya İnsani Yardım Derneğini ziyaret ederek desteklerini ilettiler.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.