Stantlarımız gönüllülerimizi bekliyor
Vakfımız İstanbul’da 7 farklı noktada Ramazan standı açtı. Ramazan’ın sonuna kadar açık olacak stantlarımızda gönüllülerimizin ziyaretini bekliyoruz.
Türkiye 15.09.2009

İHH İnsani Yardım Vakfı, İstanbul’da 7 farklı noktada Ramazan standı açtı. Bahçeşehir Gölet Mevki, Bağcılar Yunus Emre Mahallesi, Başakşehir Sular Vadisi, Bayrampaşa Cezaevi İçi, Sultanahmet Antik Tiyatro Karşusu, Feshane Fuar Alanı ve Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde açılan stantlar Ramazanın sonuna kadar açık olacak.

Stantları ziyaret eden vatandaşlara, vakfımızın farklı coğrafyalarda ve Türkiye’de yürütmüş olduğu projeler hakkında bilgilendirme yapılıyor. Stantlarda İHH’nın tanıtım malzemeleri; bülten, kitapçık, broşür, CD, kalem, bloknot, balon, bülten vs de bulunuyor.

7 farklı noktadaki stantlar, Ramazan boyunca gönüllülerimizin ziyaretini bekliyor.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.