TBMM Başkanı Şahin yetimleri kabul etti
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin yetim çocukları makamında kabul etti. Yetim çocuklarla yakından ilgilenen Şahin, çocuklarla tek tek sohbet etti.
Türkiye 20.10.2009

Ziyaret sonrası Mehmet Ali Şahin, yetim çocuklara çeşitli hediyeler verdi. İHH’nın yetimlerle ilgili çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten TBMM Başkanı Şahin, yetim çocuklar konusunda herkesin duyarlı olması gerektiğini söyledi.Şahin yetimlere Türkiye’yi nasıl bulduklarını sordu.

Mehmet Ali Şahin’e ilgisinden dolayı teşekkür eden çocuklar, Türkiye’de bulunmalarından dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade ettiler.  4. Yetim Buluşması için Türkiye’ye gelen misafir yetim çocukları TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin de makamında kabul etti. Yetim çocuklarla yakından ilgilenen Şahin, çocuklarla tek tek sohbet etti.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.