TBMM İnsan Hakları Komisyonu Suriye fotoğraf sergimizi gezdi
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Şanlıurfa’da açılan “Suriye Katliamı Fotoğraf Sergisi”ni gezdi.
Suriye 19.03.2013

 TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve üyeleri, Şanlıurfa Valisi ile birlikte İHH İnsani Yardım Vakfı ve Şanlıurfa İnsani Yardım Derneği’nin “Susma Kardeşine Sahip Çık” sloganıyla Balıklıgöl kenarında açtıkları “Suriye Katliamı Fotoğraf Sergisi”ni gezdi.

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, TBMM İnsan Hakları Alt Komisyonu Başkanı Cemal Yılmaz Demir, komisyon üyeleri Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Konya Milletvekili Kerim ÖZKUL Şanlıurfa ziyaretleri sırasında Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve beraberindeki heyetle İHH’nın açtığı “Suriye Katliamı Fotoğraf Sergisi”ni gezdiler.

Heyetin ziyareti sırasında İHH Suriye Çalışmaları Koordinatörü Muhammed Yorgancıoğlu, İHH Şanlıurfa Temsilcisi ve Şanlıurfa İnsani Yardım Derneği Başkanı Behçet Atila, Başkan Yardımcısı Ali Acar ve İHH gönüllüleri de hazır bulundular. Behçet Atila, derneğin Suriye çalışmaları ve sergi hakkında heyete bilgi verdi.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.