TES-İŞ 3 Nolu şubeden Suriye halkına destek
Suriye’de yaşanan olaylardan etkilenen halka destek olmak isteyen Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) 3 No’lu şube temsilcileri aralarında topladıkları yardım parasını İHH’ya teslim ettiler.
Suriye 02.03.2013

 Suriye’de yaşanan olaylardan zarar gören Suriye halkına destek olmak için başlatılan ‘Suriye için Bir Ekmek Bir Battaniye’ kampanyasına bir destek de TES-İŞ 3 No’lu şubeden geldi.  Şube temsilcileri, üyeleri arasında topladıkları yardım parasını vakfımızı ziyaret ederek Genel Başkan Bülent Yıldırım’a teslim ettiler.

İHH’yı ziyaret ederek yardım çekini teslim eden şube başkanı Hüseyin Ozil, şube sekreteri Hsan Ağırman ve şube eğitim sekreteri Ahmet Emer ‘den oluşan heyet, Suriye halkının yanında olmaya devam edeceklerini söylediler. 

 
İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.