Lütfen Bekleyiniz
Listele
x

Haberler

Trabzon Haberleri

Trabzon İHH’dan yetim ailelere destek
Trabzon İHH İnsani Yardım Derneği, Yetim Sponsorluk desteği kapsamında her yıl 562 yetim çocuğa destek oluyor.
Suriye’ye 6 TIR yardım
İHH İnsani Yardım Dernekleri organizasyonunda Kütahya’dan 3, Trabzon’dan 2 ve Aksaray’dan da bir insani yardım TIR’ı savaş mağdurlarına ulaştırılmak üzere Suriye’ye gönderildi.
Mektup filminin hikayesi
Kendisi de yetim olan bir çocuğun uzak diyarlarda yaşayan bir yetimle kurmuş olduğu gönül köprüsünün anlatıldığı Mektup filmi, yayınlanmasını ardından büyük bir ilgi gördü.
Yetimlerin karne sevinci
Trabzon İHH, okullardan karnelerini alan yetim çocuklara “Geleneksel Karne Şenliği” programı kapsamında doyasıya bir eğlence düzenledi.
Uyuşturucu ile Mücadele Konferansları başladı
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın "Mahallene ve Okuluna Sahip Çık! Uyuşturucuya Hayır!" sloganıyla 31 şehirde gerçekleştireceği uyuşturucu ile mücadele konferanslarının ilki, Trabzon'da düzenlendi.
12.01.2018 Genç İHH , Trabzon
Antalyaspor’dan yetimlere destek
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “Yetim Gülerse Dünya Güler” sloganı Antalyaspor - Trabzonspor maçında gündem oldu. Antalyasporlu oyuncular, sahaya sloganın yazılı olduğu pankartla ve yetimlerle çıktı.
Trabzonlu yetimler için Uzungöl’de piknik
Trabzon İHH İnsani Yardım Derneği, “Yetim Dayanışma Günleri” kapsamında kentte bakımını üstlendiği yetimleri Uzungöl’de gönüllerince eğlendirdi.
Trabzon’da 2’nci Yetim Hatıra Ormanı
Trabzon İHH, Yetim Dayanışma Günleri kapsamında 100 yetimle birlikte ikinci “Yetim Hatıra Ormanı” oluşturdu.
Diriliş Buluşmaları’nın beşincisi Trabzon’da yapıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Sahn-ı Seman İslami İlimler Eğitim ve Araştırma Merkezi, Sosyal Doku Vakfı, Siyer Vakfı, İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi, Medeniyet Vakfı, Namaz Gönüllüleri Vakfı ile Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfının iş birliğiyle düzenlenen "Diriliş Buluşmaları" konferansının beşincisi Trabzon Hayri Gür Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.
Diriliş Buluşmaları Trabzon'daydı
İHH ve çok sayıda STK’nın işbirliğiyle organize edilen “Diriliş Buluşmaları” beşinci programı Trabzon’daydı.
Sayfa:
1 2 ... Sonraki
11 Haber / 2 Sayfa