Ümraniye’de Filistin gecesi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın organize ettiği “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım” projesine destek vermek için yarın (Pazar) Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksinde Filistin’le dayanışma gecesi dü
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 15.05.2010

Anadolu’nun pek çok ilinde gerçekleştirilen Filistin geceleri bu kez de İstanbul Anadolu Yakasında gerçekleştiriliyor. Pazar (Yarın) günü Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksinde Kalem-Der öncülüğünde pek çok STK’nın destek vereceği Filistin gecesi organize edilecek. Düzenlenen gecede İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın konuşmasının yanı sıra Grup Genç’de ezgi ve marşları ile yer alacak.

Saat 20.00’de başlayacak gecede, girişler ücretsiz olacak. Filistin halkına yalnız değilsin denilecek geceye İstanbulluların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.


İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.