Van gönüllüleri yetimlere yönelik çalışmalarına devam ediyor
Van İnsani Yardım Derneği yetim çalışmalarını geliştirmek için seminer düzenledi.
Türkiye 19.06.2013

Van İnsani Yardım Derneği 15-16 Haziran tarihleri arasında yetim çalışmalarını geliştirmeye yönelik eğitim semineri düzenledi. 2 günlük eğitimlere İHH’ya gönül vermiş hanımlar ve Van SHÇEK’de gönüllü annelik yapan hanımlar katılım sağladı.

Katılımcı sayısının altmışı bulduğu iki günlük seminer oldukça interaktif geçti. Pazar günü katılımcı hanımlar için tertip edilen piknikte tekrar bir araya gelen gönüllüler sohbet etme imkanı da buldular.

Van’da yetimlere yönelik gerçekleştirilmesi planlanan projelere ilişkin kanaatlerini paylaşan gönüllüler projelerin uygulama aşamasında da aktif rol alacaklar.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.