Yetim organizasyonuna davet
İHH Konya gönüllüleri 05.10.2011 tarihinde yetimler yararına Konya’nın Seydişehir ilçesinde büyük bir salon programı gerçekleştirecek. Gönüllülerimiz tarafından gerçekleştirilecek olan yetim organizas
03.10.2011

İHH gönüllüleri yurdun pek çok yerinde yardıma muhtaç insanların yararına programlar düzenliyor. Düzenlenen programlar halkımızın duyarlılık konusunda çok daha ileri seviyeye ulaşmasına neden oluyor.

Konya’nın Seydişehir ilçesinde gerçekleştirilecek programda tiyatro gösterisi, şiir dinletisi, yetim konulu sinevizyon ve yetimler yararına kermes düzenlenmesinin yanı sıra, yetim konulu fotoğraf sergisi açılacak ve İHH temsilcileri konuşmacı olarak katılacak.

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.