Yetimlerimizle fidan dikme etkinliğinde buluşuyoruz
Toprağa Yeşil Bir Fidan, Kalplere Sıcak Bir Selam... İstanbul’daki yetimlerimizle fidan dikme etkinliğinde buluşuyoruz....
Türkiye 27.02.2013

İHH, İstanbul’da hamiliğini üstlendiği yetim çocuklarla fidan dikme etkinliğinde buluşuyor.

İHH İnsani Yardım Vakfı, 1 Şubat’ta başlattığı “Yetimlere Dünyanızda Yer Açın” kampanyası kapsamında “Toprağa yeşil bir fidan, kalplere sıcak bir selam” sloganıyla yetim çocuklarla birlikte fidan dikme etkinliği düzenliyor.

Yetim çocuklarla ilgili kamuoyunda duyarlılık oluşturmak amacıyla 2 Mart 2013 Cumartesi günü saat 11:00’de İstanbul Arnavutköy’de, Tayakadın Mevkii’nde bir araya gelecek olan İHH yetkilileri, gönüllüler, yetim çocuklar ve aileleri 300 fidanı doğaya armağan edecek.

Etkinliğe tüm halkımız ve basın mensupları davetlidir.

Tarih: 2 Mart 2013 Cumartesi
Yer: Arnavutköy, Tayakadın Mevkii – İstanbul
Saat: 11:00
Basın İrtibat: Serkan Nergis – 0533 460 27 61
İrtibat: Hatice Cevher - 0212 631 21 21 (233)
haticecevher@ihh.org.tr

İlgili haberler
Tümünü gör
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
571 yetim ona emanet
571 yetim ona emanet
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Amasyalı Öğretmen Muhammet Yavuz Çintaş, tek başına 571 yetimin sponsorluğunun üstlenilmesine vesile oldu.