Lütfen Bekleyiniz
Listele
x

Oradaydık

Özel İçerik Anlatıları

Babam öldüğünde henüz üç yaşındaydım
Rizkina; İHH’nın, kendi ayakları üzerinde durana kadar, yıllarca, sponsor olduğu 100 bin yetimden sadece biri. Babası vefat ettikten sonra hayatı vakfımız ile kesişti ve artık hiç ayrılmamak üzere perçinlendi.
01.11.2020 Özel İçerik
Vildan'ın Hikayesi
Yıllar önce bir afet sırasında ailesini kaybetti. Ama kilometrelerce öteden gelen bir yardım eli ile hayatı değişti.
25.09.2020 Özel İçerik
Küba Müslümanlarının Lideri Yahya Pedro
Yapılan her iyiliğin, eylemlerin Allah’ın rızasını, hoşnutluğunu kazanmak için yapılırsa bir ibadet olduğuna inandı ve onun dönüşümü böyle başladı...
01.06.2020 Özel İçerik
Kutlu sefer 10 yaşında
Gazze’ye insani yardım götürmek amacıyla yola çıkan ve sadece yardım gönüllüleri ile insani yardım malzemesi taşıyan Mavi Marmara gemisi 31.05.2010 günü İsrail askeri güçlerinin hukuk dışı saldırı ve müdahalesiyle karşı karşıya kaldı.
27.05.2020 Özel İçerik
“Gözümden sakındığım evlatlarım kanlar içinde yatıyordu.”
Yetim Sponsorluk Sistemi’yle destek olduğumuz Filistinli Muhammed Bedran’ın annesi anlatıyor: “Çocuklarımın vücudu yanmış, patlamanın şiddetiyle kemikleri kırılmıştı. Elhamdulillah hepsi yaşıyordu. Ancak en büyük zararı gül yüzlü Muhammedim gördü..."
Yeni Koronavirüs Nedir? İHH Neler Yapıyor?
Vakfımız koronavirüsle mücadale için güvenlik ve sağlık heyeti kurdu ve ilgili tüm önlemleri aldı. Bununla birlikte, Türkiye’de kronik hasta ve yaşlılara yardım ulaştırıyoruz. Dünyanın dört bir yanında da partnerlerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyoruz.
Bir bakışta 2019: İHH’nın bir yılı
Desteklerinizle 2019 yılında 24 milyondan fazla ihtiyaç sahibine ulaştık. Hayırseverliğiniz milyonlarca kişinin hayatını değiştirdi; yetimlerin hayalleri gerçek oldu, kimsesizlerin kapısı çalındı, unutulduğunu zannedenler yalnız olmadığını anladı.
12.03.2020 Özel İçerik
Elazığ depremindeki çalışmalarımız
Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından, 520 personel, acil yaşam malzemeleri ve aşevleriyle vatandaşlarımıza destek olduk.
07.02.2020 Özel İçerik , Elazığ
Elazığ depreminde üç gün
İki gün boyunda enkazın etrafında dolaşan siyah bereli 45 yaşlarında biri dikkatimi çekti. Yanına gittim. Sesi bağırmaktan kısıldığı için duymakta zorlanıyorum. Turgut abi. Kendisi dışarı çıkabilmiş. İçeride hanımı ve beşinci sınıfa giden oğlu Ömer kalmış. İki gün boyunca battaniyeye sarılmış halde bekledi. Acı haberi ikinci günün akşamı aldı. Oğlu ve eşi rahmetli olmuştu.
26.01.2020 Özel İçerik , Elazığ
Bir bakışta 2018: İHH'nın bir yılı
Hayırseverlerimizin desteğiyle dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyoruz. Fedakarlıklarınızla birçok insanın hayatı değişti, yetimler hayallerine kavuştu, muhtaçların yüzü güldü. 2018 yılında vesile olduğunuz iyiliklere göz atın.
17.01.2019 Özel İçerik
Sayfa:
1 2 3 4 ... Sonraki
32 Kayıt / 4 Sayfa