Lütfen Bekleyiniz
< Tüm Videolar

Yetim Dayanışma Günleri 2017

Yetim Dayanışma Günleri başladı. İHH İnsani Yardım Vakfı bu yıl yetimler için 36 ülkede 651 proje gerçekleştirmek için yola çıkıyor. Sen de destek olabilirsin.
07.03.2017 Tanıtım , Yetim
 • Bir Çocuğu Sevindirmek Ne Kadar Kolaydır!
  İHH hamilik sistemiyle bir yetime kolayca sponsor olarak, tüm yıl boyunca ihtiyaçlarına destek olabilirsiniz. Siz de bir yetime sponsor olun gökyüzü iyilikle dolsun, yeryüzüne umut yağsın.
  Yetim gülerse dünya güler.
 • İHH Yetim Çalışmaları
  İHH İnsani Yardım Vakfı, 2007 yılında başlayan ve halen devam eden “Yetim Sponsorluk Destek Sistemi” ile 57 ülkede 87.000 yetimle sürekli olarak ilgileniyor. İHH’nın dönemsel olarak desteklediği çocukların sayısı ise her yıl 800.000’i aşıyor. Ayrıca İHH, “Yetim Dayanışma Günleri” adı altında her yıl yetimler için faaliyetler düzenleniyor. 2016 yılındaki dayanışma günleri kapsamında 45 ülkede 204.000’in üzerinde yetim çocuğun faydalandığı 636 proje hayata geçirildi.
 • Dünya Yetimler Günü Tanıtım Filmi (2016)
  Gün ağardı ve kardeşlik yayıldı dünyanın dört bir köşesine, gönül sofralarında yetim yavrularımızı ağırlamak için.
 • Gelin İyiliği Beraber Büyütelim
  Koca bir arazide gördüğünüz tek bir ağaç, belki sizi yalnızlığa sürükleyebilir. İşte o içine düştüğünüz yalnızlık, sizin için bir fırsat olabilir. Zaten hep iki seçenekli değil midir hayat? Karanlığa düştüğün zaman, ya sen de karanlığa gömülürsün ya da bir ışık yakar, yol olursun...